Pierwszy Róg. Cykl Tajemnica Askiru. Tom 1

Pierwszy Róg. Cykl Tajemnica Askiru. Tom 1 - Richard Schwartz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Richard Schwartz
WYMIAR
10,74 MB
NAZWA PLIKU
Pierwszy Róg. Cykl Tajemnica Askiru. Tom 1.pdf
ISBN
8645857601626

OPIS

Wszystko ma swój początek w zasypanej śniegiem gospodzie w górach dalekiej Północy. Stary wojownik Havald, zmęczony życiem i wieczną walką, tajemnicza czarodziejka Leandra, niebezpieczny przywódca bandy łupieżców i mroczna elfka o szczególnych upodobaniach seksualnych. Każde szuka czegoś innego. Każde podąża w inną stronę. Kim są naprawdę? Dokąd zmierzają?Żadne z nich nie wie, że głęboko pod gospodą krzyżują się prastare linie mocy. Kiedy siarczysty mróz i burza śnieżna odcinają podróżnych od świata, wybucha panika: krwawy mord wskazuje na to, że w pobliżu czai się bestia. Czy Havald i Leandra mogą komuś zaufać? Trop prowadzi do legendarnego królestwa Askiru…Intensywna, gęsta atmosfera, znakomite dialogi i fenomenalnie wykreowani bohaterowie to tylko przedsmak monumentalnego eposu o walce z przepotężnym Imperium Thalaku.„Pierwszy Róg“ rozpoczyna cykl fantasy, który porwał kilkusettysięczną rzeszę czytelników na całym świecie. Tajemnicza, magiczna przygoda wciąga już od pierwszych stron.Bez upiększeń, prosto z mostu, mocne, mroczne i… rewelacyjne!Hans SchuhmacherBardziej wciągającej i porywającej nie ma.phantastik-couch

Schwartz Richard. 22,74 zł ... Pierwszy Róg rozpoczyna cykl Tajemnica Askiru.

Będzie się on składał z sześciu tomów i jednego dodatku - chyba, że autor dopisze coś jeszcze, na co liczę. Opis książki znajdziecie w polecajce, którą jakiś czas temu zostawiłam na blogu. Pierwszy róg .

POWIĄZANE KSIĄŻKI