Nasza przyjaźń

Nasza przyjaźń - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,53 MB
NAZWA PLIKU
Nasza przyjaźń.pdf
ISBN
6576138427702

OPIS

Każdą z książek z serii "Me to You" można przeznaczyć dla innej wybranej osoby: matki, ojca, ukochanego, przyjaciela lub kogoś dla nas ważnego, kto właśnie świętuje swoje urodziny. To najpiękniejszy, radosny i wyjątkowy prezent, bo stanowią go wyrażone w naszym imieniu serdeczne życzenia, pełne ciepła myśli, a także słowa podziękowania oraz wdzięczności za szczególny dar od losu, że to właśnie oni towarzyszą nam w życiu.

Dodał także krótki komentarz. Zełenski: nasza przyjaźń z USA się umacnia / / Адміністрація Президента України, CC BY 4.0 , via Wikimedia Commons. bm.

Do pobrania. luty2021 Rozmiar pliku: 398 KB; Podziel się: Click to share on Twitter (Opens in new window) Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, ale jeśli nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń to niczego się nie nauczyłeś.

POWIĄZANE KSIĄŻKI