Czy nauka pogrzebała Boga?

Czy nauka pogrzebała Boga? - John C. Lennox | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John C. Lennox
WYMIAR
3,34 MB
NAZWA PLIKU
Czy nauka pogrzebała Boga?.pdf
ISBN
1508881459997

OPIS

Czy nauka musi być w opozycji do religii? Czy ci, którzy wierzą, że świat został stworzony przez Boga, są naiwnymi głupcami? Odrzucający istnienie Boga naukowcy będą zawsze przywoływali swoje argumenty, pośród których nie ma miejsca na szaleństwo, jakim jest wiara. Zapatrzeni ślepo w prawa, prawdy, twierdzenia i reguły nie są skłonni dostrzec, że to właśnie wiara w odkrywanie niemożliwego i nieznanego jest fundamentem nauki. Bo czy ktokolwiek próbowałby odkrywać nieznane lądy, nie wierząc w to, że one istnieją? Ta książka opowiada o potędze ludzkiego rozumu, o jego niewyobrażalnych możliwościach. I o pokorze tych, którzy ufając nauce, nigdy nie przestali wierzyć.

Lennox możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Opis: Czy nauka pogrzebała Boga? - Lenox John C.

Lennox Wydawnictwo: W drodze Rok wydania: 2018 Oprawa: miękka ze skrzydełkami Liczba stron: 448 Format: 13.0x20. cm Numer ISBN: 978-83-7906-181-5 Kod paskowy (EAN): 9788379061815 Czy nauka musi być w opozycji do religii? Czy nauka musi być w opozycji do religii? Czy ci, którzy wierzą, że świat został stworzony przez Boga, są naiwnymi głupcami? Odrzucający istnienie Boga naukowcy będą zawsze przywoływali swoje argumenty, pośród których nie ma miejsca na szaleństwo, jakim jest wiara. Informacje o 'Czy nauka pogrzebała Boga? - 7433318987 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI