Angielski w samochodzie. Słówka i zwroty dla początkujących (książka audio)

Angielski w samochodzie. Słówka i zwroty dla początkujących (książka audio) - Anna Nakonieczna-Wiącek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Nakonieczna-Wiącek
WYMIAR
12,92 MB
NAZWA PLIKU
Angielski w samochodzie. Słówka i zwroty dla początkujących (książka audio).pdf
ISBN
6824236047653

OPIS

Angielski w samochodzie. Słówka z zwroty dla początkujących to:- blisko 70 minut nagrań native speakerów- 300 najważniejszych słów i zwrotów- formy czasowników nieregularnych- każde słówko zilustrowane zdaniem przykładowym- książeczka z listą słówek i tłumaczeniami- wyrażenia przydatne na co dzień- 12 kategorii tematycznych, m.in. dom, rodzina, wygląd zewnętrzny, czas wolny, jedzenie i gotowanie, finanse i biznesZ kursem Angielski w samochodzie zaczniesz swobodnie rozmawiać, nauczysz się nowych słówek i zwrotów metodą powtarzania, bez problemu porozumiesz się z obcokrajowcami, poznasz gotowe zdania i wzorce komunikacyjne, poprawisz wymowę i akcent, udoskonalisz rozumienie ze słuchu.

Angielski w samochodzie Słówka i zwroty dla początkujących - Anna Nakonieczna-Wiącek ... w 16 sklepach.

Słówka i zwroty dla początkujących Nauka angielskiego już od 14,85 zł - od 14,85 zł, porównanie cen w 2 sklepach. Zobacz inne Język angielski, najtańsze i najlepsze oferty, Nauka angielskiego Angielski w samochodzie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI