Statki dla sprytnych kapitanów

Statki dla sprytnych kapitanów - Anne Scheller | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anne Scheller
WYMIAR
11,9 MB
NAZWA PLIKU
Statki dla sprytnych kapitanów.pdf
ISBN
4537764418382

OPIS

Jak z prostych materiałów budować wspaniałe statki?Raz, dwa i gotowe!Czy to elegancki jacht, pakowny prom czy rybacki kuter - budowa statków to poważna sprawa. Zanim wypłyną w morze, trzeba się upewnić, czy aby na pewno utrzymają się na wodzie. W tej książce nie chodzi tylko o budowę modeli, dowiesz się z niej także wszystkiego, co powinien wiedzieć kapitan. A gdy twoje statki będą gotowe, wraz z przyjaciółmi możecie urządzać naprawdę fajne regaty!Ahoj!

Zanim wypłyną w morze, trzeba się upewnić, czy aby na ... Statki dla sprytnych kapitanow [Scheller Anne] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers.

Książka niedostępna. Statki dla sprytnych kapitanów | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Edukacyjne \ Gry i zabawy | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Statki dla sprytnych kapitanów - Jak z prostych materiałów budować wspaniałe statki Raz, dwa i gotowe! Czy to elegancki jacht, pakowny prom czy rybacki kuter - budowa statków to poważna sprawa. Zanim wypłyną w morze, trzeba się upewnić, czy aby na...

POWIĄZANE KSIĄŻKI