Ogarnij się i żyj bez kompleksów

Ogarnij się i żyj bez kompleksów - Lucia Taboada | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucia Taboada
WYMIAR
5,23 MB
NAZWA PLIKU
Ogarnij się i żyj bez kompleksów.pdf
ISBN
7870004931792

OPIS

Czy podobnie jak większość z nas z obawą zerkasz w lustro, targana przez dziesiątki wątpliwości? Wypatrujesz cellulitu, dodatkowych kilogramów, suchej skóry, sińców pod oczami, rozdwojonych końcówek… i bezradnie obserwujesz, jak z pięknej kobiety zmieniasz się w jeden wielki kompleks.Dość tego! Zespół ekspertów z tej książki pomoże ci zadbać o siebie od środka i na zewnątrz. Przede wszystkim jednak nauczysz się patrzeć na siebie inaczej. Zaufaj radom stylisty, psychologa i specjalisty dietetyka i poznaj 21-dniowy plan działania, a w nim:* ćwiczenia, które poprawią twój wygląd i samopoczucie,* porady dotyczące stylu* listy superfoods,* wskazówki, jak być wspaniałą niedoskonałą* i wiele innych!Sama zobaczysz, jak szybko twoje kompleksy znikną, a ty będziesz znowu cieszyć się życiem!

Autorami książki są Lucia Taboada, Raquel Corcoles. Należy do gatunków: poradniki, samodoskonalenie.

Autorka próbuje potrząsnąć nami i pokazać, że istnieje problem, a jeśli za daleko zabrnął, to potrzeba jest specjalisty. "Ogarnij się i żyj bez kompleksów" to jeden z tych poradników, które nazywają rzeczy po imieniu. Czarno na białym ukazuje pułapki cywilizacyjne, w które wpada ówczesna kobieta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI