Lena z 7a

Lena z 7a - Beata Andrzejczuk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Andrzejczuk
WYMIAR
10,94 MB
NAZWA PLIKU
Lena z 7a.pdf
ISBN
4650331308479

OPIS

Lena jest uczennicą siódmej klasy. To zdystansowana do ludzi i świata nastolatka. Z pozoru dzika i samotna. Nigdy nie miała chłopaka, nigdy nie była zakochana. Twierdzi, że miłość nie jest jej do niczego potrzebna.– Czy pojawienie się w klasie nowego kolegi – Antka – coś zmieni w jej życiu?– Czy zdoła ona odkryć skrywaną przez niego głęboko tajemnicę?To także opowieść o przyjaźni trzech dziewcząt.– Z jakimi trudnościami taka przyjaźń musi się zmierzyć?– Czy ma szansę przetrwać?,,Lena z siódmej A” to opowieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami.Beata Andrzejczuk autorka bestsellerowych Pamiętników nastolatki teraz wraca na zupełnie nową serią. Dziewczyny pamiętajcie, coś się skończyło, coś się zaczyna…

Nigdy nie miała chłopaka, nigdy nie była zakochana. Twierdzi, że miłość nie jest jej do niczego potrzebna.

Nigdy nie miała chłopaka, nigdy nie była zakochana. Twierdzi, że miłość nie jest jej do niczego potrzebna. Lena jest uczennicą siódmej klasy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI