W kręgu zła

W kręgu zła - Dorota Kowalska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Kowalska
WYMIAR
4,21 MB
NAZWA PLIKU
W kręgu zła.pdf
ISBN
3346299204217

OPIS

Ta książka, to zbiór 43 reportaży powstałych w ciągu ostatnich 24 lat. Ich tematyka krąży wokół zbrodni i wszystkiego, co z nią związane: wokół ofiar, przestępców, policjantów i motywów. Dużo w tych historiach bólu, rozpaczy, ale i nadziei, bo ona zawsze towarzyszy matkom szukającym zaginionych dzieci, czy rodzinom ofiar czekających na sprawiedliwy wyrok.Dużo tu pytań. Niektóre z nich wciąż zostają bez odpowiedzi.Czy zawodowy zabójca, który z zimną krwią zabił niewinnych, nieznanych sobie ludzi urodził się zły, czy to życie zrobiło z niego mordercę?Historiami, prezentowanymi w tej książce, żyła kiedyś Polska, niektóre wciąż rozpalają masową wyobraźnię, ale są też opowieści o zwykłych ludziach, którzy prowadzą zwyczajne, wydawałoby się nudne życie.

w duecie z Louisem de Funèsem.Była to jedna z ostatnich ról w jego życiu. W kręgu zła / Undercurrent (2012) (!) ... Do swojej roboty podchodzi metodycznie, nie ukrywając, że niektórzy zasługują na śmierć.

Herman Göring, Heinrich Himmler, Rudolf Hess i Joseph Goebbels. Książka W kręgu zła autorstwa Kowalska Dorota , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 40,49 zł . Przeczytaj recenzję W kręgu zła.

POWIĄZANE KSIĄŻKI