Ogród przy domu

Ogród przy domu - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,26 MB
NAZWA PLIKU
Ogród przy domu.pdf
ISBN
2333612155018

OPIS

Odkryj radość zajmowania się ogrodem.Ponad 1600 wspaniałych fotografii, łatwe sposoby uprawiania wielu roślin, mnóstwo ciekawych pomysłów i przystępnych, praktycznych wskazówek. Inspiracja w równej mierze dla początkujących jaki doświadczonych ogrodników.

Taka oranżeria, lub ogród zimowy pomarańczarnia miały nie tylko zapewniać odpowiednie warunki do uprawy roślin egzotycznych, ale także wyjątkowy klimat dla spotkań towarzyskich. Aranżacja tarasu w bloku lub domu jednorodzinnym wcale nie musi być trudna i męcząca. Jeśli dobrze zastanowimy się, na jakim efekcie nam zależy i wydzielimy budżet oraz, w przypadku bloku, uzyskamy zgody spółdzielni na aranżację tarasu wokół naszego mieszkania lub na dachu - reszta prac pójdzie jak z płatka.

Dworcowej 4, 87-400 Golub-Dobrzyń, NIP: 878-14-99-026, REGON 870585596. Z Administratorem można kontaktować się pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul.

POWIĄZANE KSIĄŻKI