Wprowadzenie w świat sztuki

Wprowadzenie w świat sztuki - Rosie Dickins | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rosie Dickins
WYMIAR
7,38 MB
NAZWA PLIKU
Wprowadzenie w świat sztuki.pdf
ISBN
5926532327862

OPIS

Książka, przygotowana we współpracy z Galerią Narodową w Londynie przedstawia malarstwo odmalowideł zdobiących wnętrza grobowców w starożytnym Egipcie do dzieł współczesnych. Zilustrowana ponad 160 ilustracjami i opatrzona odsyłaczami do stron internetowych, umożliwiających poszerzenie wiedzy i obejrzenie większej ilości interesujących nas obrazów.

Zobacz inne Nauki humanistyczne i społeczne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Wprowadzenie w świat sztuki - opis produktu: Publikacja ta, przygotowana we współpracy z Galerią Narodową w Londynie prezentuje malarstwo od malowideł zdobiących wnętrza grobowców w starożytnym Egipcie do dzieł współczesnych. Zilustrowana ponad 160 ilustracjami i opatrzona odsyłaczami do stron internetowych, umożliwiających ... Książka jest fascynującym wprowadzeniem w świat sztuki.

Stworzyć o tym książkę! Okazuje się ... Informacje o Wprowadzenie w świat sztuki - Dickins, Griffith - 6916055503 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-08-23 - cena 15 zł Książka jest fascynującym wprowadzeniem w świat sztuki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI