Młody mistrz programowania. Języki Baltie i Scratch dla dzieci

Młody mistrz programowania. Języki Baltie i Scratch dla dzieci - Paweł Borkowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Borkowski
WYMIAR
8,47 MB
NAZWA PLIKU
Młody mistrz programowania. Języki Baltie i Scratch dla dzieci.pdf
ISBN
5401453288338

OPIS

Czarowanie na ekranie!W krainie Baltiego, czyli poznaj świat czarodziejaNa Skreczowisku, czyli zaprogramuj sobie gręGry komputerowe to jedna z tych rzeczy, które dzieci lubią najbardziej. Zwykle mogłyby bez końca siedzieć przed ekranem i zabijać kolejne smoki, projektować domy, przedzierać się przez dżunglę lub jeździć wyścigówkami. Jednak rzadko przychodzi im do głowy, że równie wielką przyjemność może sprawić zaprojektowanie i zbudowanie własnej gry!Tu zaczyna się Twoje zadanie. Nie musisz być programistą, żeby pomóc swojemu dziecku odkryć fascynujący świat programowania — wystarczy Ci ta książka. Zainstaluj proste, przyjazne dzieciom środowiska Baltie i Scratch, by rozpocząć podróż po czarodziejskiej krainie. Z pierwszymi zadaniami z powodzeniem poradzą sobie nawet kilkulatki, a im dalej w las, tym ciekawsze stają się wyzwania. Dzieci szybko uczą się, jak działać w świecie duszków, obiektów i poleceń. Co więcej, sprawia im to dużą frajdę. I wreszcie nadchodzi ten moment, gdy wiedzą już, o co chodzi w tym całym programowaniu — a jest to wiedza niezwykle cenna w dzisiejszych czasach!Na pomoc czarodziejowiKorespondencjaTo, czego nigdy nie byłoDrugi stopień wtajemniczeniaPorwanieKarciane polaKsięga CzarówHokus, fokus, pokusPierwsze spotkanie z kotemBudujemy gręNajtrudniejsze zagadnieniaŁagodnie wprowadź dziecko w świat programowania!

Języki Baltie i Scratch dla dzieci porównanie cen w 7 sklepach, cena już od 23,65 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę. Zobacz, gdzie kupisz Młody mistrz programowania.

Języki Baltie i Scratch dla dzieci w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Języki Baltie i Scratch dla dzieci; Młody mistrz programowania. Języki Baltie i Scratch dla dzieci .

POWIĄZANE KSIĄŻKI