Iglaki w ogrodzie

Iglaki w ogrodzie - Philippe Asseray | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Philippe Asseray
WYMIAR
7,53 MB
NAZWA PLIKU
Iglaki w ogrodzie.pdf
ISBN
6069335698002

OPIS

Książka opisuje ogromną grupę roślin, która może zdziałać cuda w naszym ogrodzie: iglaki ogromne przekraczające wysokość 50 m, iglaki karłowe dorastające tylko do 2 m, niezwykłe uglaki kolorowe o ulistnieniu niebieskim lub żółtym, ilaki zmieniające barwę wraz z porą roku, iglaki rozesłane, płożące się lub oryginały gubiące igły na zimę...

Zobacz także: Iglaki doniczkowe w ogrodzie. Przykładowe „oryginały" wśród iglaków Iglaki w ogrodzie - sadzenie, uprawa i pielęgnacja iglaków Drzewa i krzewy iglaste to element, bez którego ciężko sobie wyobrazić nawet zupełnie mały ogródek.

Mając niewielki ogród lub tylko taras, możemy iglaki sadzić w kompozycjach w donicach i skrzynkach. Iglaste drzewa i krzewy można spotkać w każdym niemal ogrodzie. Wynika to głównie z tego, że prawie wszystkie iglaki są wiecznie zielone.

POWIĄZANE KSIĄŻKI