40 lekcji i mówisz po angielsku + CD MP3

40 lekcji i mówisz po angielsku + CD MP3 - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,89 MB
NAZWA PLIKU
40 lekcji i mówisz po angielsku + CD MP3.pdf
ISBN
9806451926440

OPIS

40 lekcji tak opracowanych, by umożliwiały samodzielną naukę języka angielskiego:- podstawy języka łatwe do przyswojenia- żywe dialogi- informacje praktyczne- wiadomości z dziedziny kultury, historii i geografii- ćwiczenia i teksty z kluczem- zarys gramatyki- słowniczek angielsko-polski i polsko-angielski- podręcznik z płytą MP3.

Podstawy języka łatwe do przyswojenia. Żywe dialogi.

Ocena ogólna. 40 lekcji i mówisz po angielsku + CD MP3 praca zbiorowa 40 lekcji tak opracowanych, by umożliwiały samodzielną naukę języka angielskiego: - podstawy języka łatwe do przyswojenia - żywe dialogi - informacje praktyczne - wiadomości z dziedziny kultury, historii i geografii - ćwiczenia i teksty z kluczem - zarys gramatyki 40 lekcji i mówisz po angielsku +CD MP3. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka w kategorii Nauka języków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI