Święci wokół nas

Święci wokół nas - Anna Paczuska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Paczuska
WYMIAR
12,29 MB
NAZWA PLIKU
Święci wokół nas.pdf
ISBN
4326716798430

OPIS

Dlaczego kierowcy wieszają w autach medaliki ze św. Krzysztofem? Po co przy remizach strażackich stoją figury św. Floriana? Przed czym chroni krzyż św. Andrzeja przy przejeździe kolejowym? Komu zawdzięczamy Bożonarodzeniową szopkę?Na te i wiele innych pytań dzieci znajdą odpowiedzi w książce „Święci wokół nas”, która w ciekawy i przystępny sposób przedstawia biografie najsłynniejszych świętych Kościoła katolickiego i to, jak różne mogą być drogi do świętości. Każda z opowieści zachęca do odszukania świętych w otaczającym dziecko świecie: w znakach, dziełach sztuki, legendach, pomnikach, powiedzeniach, obyczajach.Pokazuje, że święci, choć żyli dawno temu, wciąż są obecni w naszym życiu – są wokół nas.

Nie chodzi tu wyłącznie o ich duchową obecność, ale również fizyczną postać, która objawia się w ich różnorodnych wizerunkach w wielu miejscach na całym świecie. Na te i wiele innych pytań dzieci znajdą odpowiedzi w książce „Święci wokół nas", która w ciekawy i przystępny sposób przedstawia biografie najsłynniejszych świętych Kościoła katolickiego i to, jak różne mogą być drogi do świętości. Każda z opowieści zachęca do odszukania świętych w otaczającym dziecko świecie ... Święci wokół nas-20 % Pobierz fragment (epub) Pobierz fragment (mobi) Pobierz fragment (pdf) PROMOCJA ABONAMENT.

Patronat medialny: 9788377739044_Swieci_wokol_nas_demo.pdf Pobierz Na te i wiele innych pytań dzieci znajdą odpowiedzi w książce "Święci wokół nas", która w ciekawy i przystępny sposób przedstawia biografie najsłynniejszych świętych Kościoła katolickiego i to, jak różne mogą być drogi do świętości. Każda z opowieści zachęca do odszukania świętych w otaczającym dziecko świecie: w ... Informacje o Święci wokół nas - 8167168402 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI