Origami i inne robótki z papieru

Origami i inne robótki z papieru - Jacqueline Offenbach | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacqueline Offenbach
WYMIAR
9,64 MB
NAZWA PLIKU
Origami i inne robótki z papieru.pdf
ISBN
9730635634587

OPIS

Papier jako tworzywo stwarza nieograniczone możliwości rozwijania wyobraźni twórczej i wykonywanie najprzeróżniejszych przedmiotów oraz dekoracji.-W książce zawarto podstawowe informacje na temat rodzajów i gatunków papieru oraz opisy głównych technik.-Ostatnio kilkadziesiąt różnorodnych robótek: ozdobnych kartek, dekoracji na okna, wycinanek, pudełek, ruchomych wiszących dekoracji oraz lampionów. Ponadto zaproponowano różne formy japońskiej sztuki orgiami.-Szczegółowe opisy i liczne ilustracje, objaśniające krok po kroku przebieg pracy, zapewniają zarówno doświadczonym, jak i początkującym majsterkowiczom dobrą zabawę i powodzenie.-Aby robótki się udały, do opisów trudniejszych z nich załączono arkusz z wzorami i szablonami do skopiowania.

Spisy. W książce zawarto podstawowe informacje na temat rodzajów i gatunków papieru oraz opisy głównych technik.Opisano kilkadziesiąt różnorodnych robótek: ozdobnych kartek, dekoracji do okna, wycinanek, pudełek, ruchomych wiszących dekoracji oraz lampionów.Ilustracje ... €7.74 - W książce zawarto podstawowe informacje na temat rodzajów i gatunków papieru oraz opisy głównych technik.

Cena: 22,05 zł Polecamy: www.edukacyjna.pl. Wydawnictwo: Delta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI