Operacja Tranzyt/ Batalion aniołów. Cykl Bruderszaft ze śmiercią. Tom 5

Operacja Tranzyt/ Batalion aniołów. Cykl Bruderszaft ze śmiercią. Tom 5 - Boris Akunin | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Boris Akunin
WYMIAR
3,12 MB
NAZWA PLIKU
Operacja Tranzyt/ Batalion aniołów. Cykl Bruderszaft ze śmiercią. Tom 5.pdf
ISBN
2662776340002

OPIS

Piąta i ostatnia już odsłona cyklu Bruderszaft ze śmiercią to kolejne dwie minipowieści utrzymane w eksperymentalnej konwencji „powieści-filmu”, która ma na celu połączenie tekstu literackiego z wizualnością dzieła filmowego.Kiedy po wybuchu rewolucji lutowej Rosja staje na progu wielkich przemian politycznych, Niemcy dostrzegają w tym swoją szansę na zdobycie przewagi nad przeciwnikiem. W Operacji „Tranzyt” nowym zadaniem majora Josefa von Teofelsa jest zapewnienie bezpiecznego przejazdu do Rosji w osławionym zaplombowanym wagonie człowiekowi, który zmienił bieg historii.Batalion aniołów natomiast poświęcony jest tragicznej historii pierwszego w Rosji żeńskiego batalionu śmierci, stworzonego przez Rząd Tymczasowy Rosji w celu zwiększenia morale żołnierzy. Do niezwykłego oddziału dołącza, w roli instruktora, sztabskapitan Aleksiej Romanow, zdeterminowany, aby przygotować podległe mu dziewczęta do wojennej rzeczywistości.Wyborny humor i doskonale skonstruowana fabuła tylko potwierdzają kunszt pisarski Borisa Akunina!

Piąta i ostatnia już odsłona cyklu Bruderszaft ze śmiercią to kolejne dwie minipowieści utrzymane w eksperymentalnej konwencji „powieści-filmu", która ma na celu połączenie tekstu literackiego z wizualnością ... Książka Operacji `Tranzyt`/ Batalion aniołów cykl Bruderszaft ze śmiercią Tom 5, pochodzi z wydawnictwa Replika. Autorem książki jest Boris Akunin.

Cykl Bruderszaft ze śmiercią. Tom 5 Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI