Gen liczby. Jak dzieci uczą się matematyki?

Gen liczby. Jak dzieci uczą się matematyki? - Małgorzata Skura | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Skura
WYMIAR
4,24 MB
NAZWA PLIKU
Gen liczby. Jak dzieci uczą się matematyki?.pdf
ISBN
8388048966256

OPIS

Czy niemowlęta potrafią liczyć?Kiedy małe dziecko rozumie, że „cztery” to nie to samo co „czwarty”?I co możemy zrobić, żeby dziecko polubiło matematykę?Matematyka jak mało która nauka uczy przede wszystkim myśleć, dlatego tak ważne jest, żeby dziecko z radością wkraczało w świat pojęć matematycznych. „Gen liczby” prezentuje pomysł na edukację matematyczną małego dziecka. Autorzy pomagają dorosłym zrozumieć, jak rozwija się myślenie matematyczne, podpowiadają, na co warto zwrócić uwagę, aby dzieciństwo dobrze zaowocowało wtedy, kiedy przyjdzie czas na regularną edukację matematyczną.Książka tłumaczy, jak codzienne aktywności przyczyniają się do rozwoju umysłowego, jak pokierować uwagą dziecka tak, by zauważyło to, co ważne z matematycznego punktu widzenia.Napisany przez ekspertów od edukacji matematycznej i oparty na najnowszych badaniach naukowych, „Gen liczby” może być również znakomitą pozycją dla zaangażowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego.

pomoce dydaktyczne. Drewniane Geografia Gry planszowe i logiczne Język polski Książkowe Matematyka Ogólnorozwojowe Plansze i tablice demonstracyjne Pomoce dydaktyczne Puzzle i układanki Zabawki.

Jak dzieci uczą się matematyki Szczegóły: Gen liczby. Jak dzieci uczą się matematyki - Skura Małgorzata, Lisicki Michał.

POWIĄZANE KSIĄŻKI