Włoski. Słownik w obrazkach

Włoski. Słownik w obrazkach - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,46 MB
NAZWA PLIKU
Włoski. Słownik w obrazkach.pdf
ISBN
9989646692670

OPIS

Książka z najnowszej serii pomocy językowych Lingo to doskonały pomysł na naukę dla wzrokowców! „Włoski. Słownik w obrazkach”to świetny sposób na zapamiętanie najważniejszych włoskich słówek, przydatny zarówno przed egzaminami jak i dla tych, którzy wybierają się w podróż. W naszym „Słowniku w obrazkach” znajdziesz:– najważniejsze tematy zilustrowane zdjęciami, takie jak transport, zakwaterowanie, jedzenie, zdrowie, sport i rozrywka, zdrowie– praktyczny podział i łatwe wyszukiwanie– słówka opatrzone wygodnym dla użytkownika uproszczonym zapisem wymowy– w każdym rozdziale dodatkowy zestaw przydatnych zwrotów, przykłady tzw. falsi amici i krótkie minidialogi pod hasłem „Jak to działa”, pomocne przy zapamiętywaniu treści„Włoski. Słownik w obrazkach” : oglądaj, powtarzaj, zapamiętuj!

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Włoski w obrazkach.

Słownik w obrazkach - opis produktu: Włoski. Słownik w obrazkach to książka z nowej serii pomocy językowych Lingo, a zarazem świetny sposób na zapamiętanie najważniejszych włoskich słówek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI