Uprowadzona

Uprowadzona - Charlie Donlea | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charlie Donlea
WYMIAR
5,31 MB
NAZWA PLIKU
Uprowadzona.pdf
ISBN
2442760401978

OPIS

Prawda to dopiero połowa historii…W trakcie wakacyjnej imprezy na plaży Nicole Cutty i Megan McDonald zostają porwane. Policja prowadzi szeroko zakrojone poszukiwania, jednak nie znajduje po nich żadnego śladu.Niedługo potem ledwie żywa Megan, cudem ucieka z bunkra ukrytego w głębokim lesie.Po roku książka na temat jej ucieczki ma już status bestsellera, a Megan staje się gwiazdą. Pozostaje tylko jeden mały problem - Nicole nadal nie odnaleziono.Jej starsza siostra, Livia, pracuje w prosektorium i zdaje sobie sprawę, że być może pewnego dnia dnia przyjdzie jej zbadać ciało siostry i zrozumieć tajemnicę jej zniknięcia. Tymczasem do prosektorium trafia ciało młodego mężczyzny, którego może coś łączyć z serią zaginięć dziewczyn w całym kraju.Powodowana niezdrową ciekawością Livia nawiązuje kontakt z Megan, której prawdziwa wiedza wykracza daleko poza to, co można przeczytać w jej bestsellerowej książce, a strzępy wspomnień dziewczyny stopniowo składają się w przerażającą całość.

Przeczytaj recenzję Uprowadzona. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! "Uprowadzona" to dynamiczny film akcji, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem widzów.

Dziewczyna otrzymała wiadomość od swojego 20-letniego znajomego z prośbą o ... Lubisz ten film ? Polub też stronę jak 15.000 pozostałych oglądających !Link do strony FaceBook: https://www.facebook.com/pages/Uprowadzona-Taken-2008/264315... Uprowadzona 2 Taken 2. Ocena; film sensacyjny Francja 2012, 92 min Albańscy gangsterzy kilka lat temu porwali Kim - córkę dawnego agenta CIA Bryana Millsa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI