Ubranka dla dziecka na drutach i szydełkiem

Ubranka dla dziecka na drutach i szydełkiem - Anita Avesani Haegeli | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anita Avesani Haegeli
WYMIAR
12,11 MB
NAZWA PLIKU
Ubranka dla dziecka na drutach i szydełkiem.pdf
ISBN
6241768321887

OPIS

robienie na drutach i szydełkiem dla maluchów to sama przyjemność - maleńkie ubranka i dodatki nie tylko uroczo wyglądają, ale też wykonuje się je szybko i z małej ilości włóczki.Autorka przedstawia Państwu liczne przykłady ubranek w rozmiarach 68 do 92.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Ubranka dla dziecka na drutach i szydełkiem. Robienie na drutach i szydełkiem dla maluchów to sama przyjemność - maleńkie ubranka i dodatki nie tylko uroczo wyglądają, ale też wykonuje się je szybko i z małej ilości włóczki.

Autorka przedstawia Państwu liczne przykłady ubranek w rozmiarach od 68 do 92. Opis: Ubranka dla dziecka na drutach i szydełkiem - Avesani Haegeli Anita. Robienie na drutach i szydełkiem dla maluchów to sama przyjemność - maleńkie ubranka i dodatki nie tylko uroczo wyglądają, ale też wykonuje się je szybko i z małej ilości włóczki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI