Pora na miłość

Pora na miłość - Malwina Ferenz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Malwina Ferenz
WYMIAR
10,92 MB
NAZWA PLIKU
Pora na miłość.pdf
ISBN
5478466819582

OPIS

Jest taki stan ducha, który nie ma ani wieku ani odpowiednich miejsc czy pór roku. Pojawia się i sprawia, że nagle jesteś gotowa na wszystko. To właśnie miłość.Zdawałoby się, że nic nie jest w stanie połączyć karierowiczki z banku ze starą panną z kotami, świeżo upieczoną maturzystką i gospodynią domową. Jednak życie pisze swoje przewrotne scenariusze.Wśród urokliwych ulic Wrocławia coś burzy spokój czterech niezwykłych kobiet.Magda traci pracę, kończy czterdziestkę i kolejny słoik nutelli. Julia pnie się po szczeblach kariery podczas, gdy jej teściowa wznosi modły o wnuka. Kaśka podgląda Wrocławian z parkowych drzew i uwiecznia ich na zdjęciach, a Aniela rozsiewa optymizm na prawo i lewo doprowadzając tym do szału wszystkie sąsiadki.Nieoczekiwany punkt zwrotny w życiu każdej z nich sprawia, że muszą zweryfikować swoje dotychczasowe życie. Bo gdy los mówi “sprawdzam”, przychodzi czas na decyzje, które będą mieć swoje konsekwencje.Czy wybiorą słusznie? Czy wybrną z tego zwycięsko? Czy zdadzą egzamin?

Pora na miłość - Ferenz Malwina. Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! "Pora na miłość" to kolejna sympatyczna propozycja filmowa Paula Weitza, znanego reżysera i scenarzysty, twórcy takich hitów, jak "Był sobie chłopiec", "Poznaj naszą rodzinkę" czy "W doborowym towarzystwie".

POWIĄZANE KSIĄŻKI