Vegano Italiano. Wegańskie smaki włoskiej kuchni

Vegano Italiano. Wegańskie smaki włoskiej kuchni - Rosalba Gioffre | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rosalba Gioffre
WYMIAR
5,2 MB
NAZWA PLIKU
Vegano Italiano. Wegańskie smaki włoskiej kuchni.pdf
ISBN
6382325747792

OPIS

Kuchnia wegańska i tradycyjna kuchnia włoska mają ze sobą bardzo wiele wspólnego: przepisy, smaki i składniki.Autorka tej książki, miłośniczka jedzenia i doświadczona food stylistka, zachęca do sięgania po tradycyjne przepisy włoskiej kuchni, modyfikowanie ich i przystosowywanie do wegańskiej diety. Przygotowała zestaw 150 łatwych przepisów na szybkie, smaczne dania wegańskie pasujące do dzisiejszego tempa życia.Zobaczycie, jak niewiele potrzeba, żeby tradycyjne, proste dania przywołujące smaki Italii stały się wegańskimi.Sięgajcie po znajdujące się w tej książce przepisy, aby przekonać się, jak łatwe jest serwowanie pysznych, zdrowych dań przygotowywanych ze znajomych składników i jak mało wyrzeczeń kosztuje, a ile daje przyjemności.

Polska nie Włochy, nie mamy dostępu do ... Informacje o Vegano Italiano. Wegańskie smaki włoskiej kuchni - 7438257468 w archiwum Allegro.

Wegańskie smaki tradycyjnej kuchni włoskiej. Ponad 150 przepisów w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Kuchnia wegańska i tradycyjna kuchnia włoska mają ze sobą bardzo wiele wspólnego: przepisy, smaki i składniki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI