Moje serce w dwóch światach

Moje serce w dwóch światach - Jojo Moyes | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jojo Moyes
WYMIAR
6,89 MB
NAZWA PLIKU
Moje serce w dwóch światach.pdf
ISBN
9619230391437

OPIS

Nowa powieść o Lou Clark, bohaterce „Zanim się pojawiłeś” i „Kiedy odszedłeś”.Josh ma spojrzenie zupełnie jak Will. Ten sam uśmiech, ten sam kolor włosów. Lou zaniemówiła, kiedy zobaczyła go po raz pierwszy. Czy to możliwe, że istnieje mężczyzna aż tak podobny do miłości jej życia? Miłości, która, jak się zdawało, bezpowrotnie odeszła?Nowy Jork, miasto drapaczy chmur, urokliwych restauracji, rozświetlonych alei i ludzi w ciągłym biegu. Miasto, które spełnia marzenia. Lou przyjeżdża tam, by nauczyć się nowych rzeczy. Wie, jak wiele kilometrów dzieli ją od Londynu, w którym mieszka Sam, jej nowy chłopak. Wie, że świeży związek może nie przetrwać próby odległości. Właśnie wtedy poznaje Josha. Jasne staje się, że każda decyzja, którą podejmie, całkowicie zmieni jej życie.Jojo Moyes powraca do swoich ukochanych bohaterówZANIM SIĘ POJAWIŁEŚ i KIEDY ODSZEDŁEŚ.Czy warto żyć dawnym uczuciem, czy może lepiej bez oglądania za siebie otworzyć się na kogoś zupełnie innego?#CzytamMoyes

Pamięta prośbę Willa Traynora i stara się celebrować nawet najmniejszą radość. Moje serce w dwóch światach (ang. Still Me) - brytyjska powieść romantyczna z 2018 autorstwa Jojo Moyes.Jest trzecią książką z serii Lou Clark, której pierwszy tom pod tytułem Zanim się pojawiłeś został zekranizowany w 2016.Książka ukazała się 30 stycznia 2018 nakładem Penguin Books.Polska wersja pojawiła się 6 czerwca 2018 nakładem wydawnictwa Znak Literanova, w ... Moje serce w dwóch światach na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Przyznam, iż sięgając po tę pozycję odrobinę obawiałam się, iż część ta będzie jedynie zbędną, na siłę przeciąganą historią, która niewiele wniesie do całości. Jednak już teraz mogę Wam zdradzić, że całkowicie się myliłam. MOJE SERCE W DWÓCH ŚWIATACH WYD.

POWIĄZANE KSIĄŻKI