Dziewczyny z Dubaju

Dziewczyny z Dubaju - Piotr Krysiak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Krysiak
WYMIAR
6,67 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyny z Dubaju.pdf
ISBN
5764030767843

OPIS

Cały świat należał do nich. Luksusowe jachty, najdroższe hotele, popularne plaże w Dubaju, Cannes czy Saint Tropez. Kolorowe drinki, narkotyki i seks. Tak wyglądało życie ekskluzywnych prostytutek z Polski. Były wśród nich modelki, celebrytki, finalistki konkursów piękności, artystki.Podczas dwumiesięcznego seks - wyjazdu potrafiły zarobić nawet kilkaset tysięcy złotych. Ich klientami byli nie tylko biznesmeni czy arabscy książęta, ale także polscy artyści i sportowcy.Spełniały najbardziej skrywane fantazje seksualne bogatych mężczyzn. Nie wszystkie handlowały ciałem na własne życzenie. Część została podstępnie zwerbowana propozycją dobrze płatnej pracy w charakterze hostessy. Dopiero na miejscu, z dala od domu dowiadywały się, że chodzi o seks za pieniądze. Niektóre uciekały, inne skuszone perspektywą ogromnych pieniędzy decydowały się na wszystko.Prowadziły podwójne życie. Miały partnerów, mężów i dzieci.Robiły wszystko, by w kraju nikt nie dowiedział się o ich drugim obliczu.„Dziewczyny z Dubaju” odsłaniają świat dobrze prosperującego i świetnie zorganizowanego seks - biznesu. To świat klientów, ekskluzywnych prostytutek, wreszcie bezwzględnych i przebiegłych sutenerek, a wśród nich córki znanego muzyka rockowego.To nie jest powieść o miłości. To książka o brudnym świecie ekskluzywnego seksu, narkotyków i bardzo dużych pieniędzy.To nie jest literacka fikcja. To wszystko zdarzyło się naprawdę.

Cały świat należał do nich. Luksusowe jachty, najdroższe hotele, popularne plaże w Dubaju, Cannes czy Saint-Tropez.

Autor opisuje, jak wyglądał proceder werbowania modelek, aktorek i celebrytek oraz w jaki sposób jako "luksusowe prostytutki" arabskich szejków spędzały czas i ... Przez cztery lata prowadzono w Polsce i Dubaju zakrojoną na szeroką skalę akcję, w której brały udział najróżniejsze polskie celebrytki, modelki, finalistki konkursów piękności i artystki. Dziewczyny, które w Polsce nie mogły liczyć na tak duże zarobki, postanowiły pójść na łatwiznę i za luksusowe seks-wczasy w otoczeniu ... Mamy kolejny fragment książki "Dziewczyny z Dubaju".

POWIĄZANE KSIĄŻKI