Bohaterowie z przypadku

Bohaterowie z przypadku - Danielle Steel | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danielle Steel
WYMIAR
3,57 MB
NAZWA PLIKU
Bohaterowie z przypadku.pdf
ISBN
5631649118749

OPIS

Czasem nawet od zwykłych ludzi los żąda niezwykłego bohaterstwaPiękny, majowy poranek na nowojorskim lotnisku. Dwa samoloty właśnie przygotowują się do startu. W punkcie kontroli bezpieczeństwa asystentka Bernice znajduje kartkę z dziwną wiadomością.Przełożony ignoruje obawy Bernice, ale wiadomość nie daje jej spokoju. Wezwany na pomoc starszy agent Departamentu Bezpieczeństwa również ma złe przeczucia.Kto zostawił pocztówkę? Co oznacza wiadomość?Czy na pokładzie jednego z samolotów ktoś planuje zrobić coś strasznego?Tego dnia losy obcych sobie ludzi zostaną splecione, a oni sami wystawieni na największą próbę.Co się stanie, kiedy przyszłość i życie wielu osób trafią w ręce garstki ludzi - bohaterów z przypadku?

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Bohaterowie z przypadku (2011) Eroi per caso - informacje o filmie w bazie Filmweb.pl. Oceny, recenzje, obsada, dyskusje wiadomości, zwiastuny, ciekawostki oraz galeria. Bohaterowie z przypadku.

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI