Meksyk. Jukatan i Chiapas. Travelbook. Wydanie 2

Meksyk. Jukatan i Chiapas. Travelbook. Wydanie 2 - Paweł Skiba | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Skiba
WYMIAR
10,46 MB
NAZWA PLIKU
Meksyk. Jukatan i Chiapas. Travelbook. Wydanie 2.pdf
ISBN
7219822029471

OPIS

Meksyk bez wątpienia należy do najpiękniejszych krajów na świecie. Zobaczymy tu pozostałości po wielkich cywilizacjach prekolumbijskich, zabytki kolonialne, dziewicze dżungle, głębokie kaniony, wypełnione wodą studnie krasowe cenote, rajskie plaże, rafy koralowe, wysokie fale Pacyfiku i turkusowe wody Morza Karaibskiego... To jeszcze nie wszystko, bowiem Meksyk to przede wszystkim ludzie. Indianie, Metysi czy biali mieszkańcy tego kraju zarażają wszystkich swoim optymizmem, wyrażonym niewymuszonym uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do życia. Powyższemu opisowi bez wątpienia odpowiadają również Jukatan i stan Chiapas. Od jakiegoś czasu właśnie ten region Meksyku stał się bardzo popularny wśród polskich turystów, którzy przyjeżdżają do Cancun, aby wypocząć, lub zwiedzają półwysep w ramach wycieczek objazdowych.Ślady starożytnych cywilizacjiZabytki kolonialneCenote - cud naturyRajskie plaże i rafyBogactwo fauny i flory

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Meksyk. Jukatan i Chiapas, Travelbook (wydanie 2) - opis produktu: Meksyk bez wątpienia należy do najpiękniejszych krajów na świecie.

Travelbook. Wydanie 2 - 7297139029 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI