Szkocja i Szetlandy. Travelbook. Wydanie 2

Szkocja i Szetlandy. Travelbook. Wydanie 2 - Piotr Thier | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Thier
WYMIAR
4,93 MB
NAZWA PLIKU
Szkocja i Szetlandy. Travelbook. Wydanie 2.pdf
ISBN
2963857627366

OPIS

Szkocja i Szetlandy dawne niezależne królestwo, kojarzy się z walecznymi góralami w tradycyjnych kiltach, wrzosowiskami i potworem z Loch Ness. To kraina przepięknie położonych zamków, malowniczych ruin, rozległych wyżyn, licznych jezior i wysp oraz odludnych przestrzeni i dziewiczej przyrody. Coś dla siebie znajdą tu amatorzy muzeów i zabytków, wielbiciele natury, zwolennicy aktywnego wypoczynku oraz poszukiwacze niebanalnych plenerów fotograficznych.Zabytki EdynburgaPrzepiękne zamkiKlasztory i kościołyŚlady prehistorycznych osadMalownicze zakątki i jezioraNiezwykła atmosfera wysp

2 - Piotr Thier już od 15,44 zł - od 15,44 zł, porównanie cen w 17 sklepach. Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty, Szkocja i Szetlandy dawne niezależne królestwo, kojarzy się z walecznymi góralami w tradycyjnych kiltach, wrzosowiskami i potworem z Loch Ness.To kraina przepięknie położonych zamków, malowniczych ruin, rozległych wyżyn, licznych jezior i wysp oraz odludnych przestrzeni i dziewiczej przyrody. Kup teraz na Allegro.pl za 17,90 zł - Szkocja i Szetlandy.

Mapy. Przewodniki turystyczne - Przewodniki turystyczne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI