Marionetka. Seria Elite King's Club. Tom 2.

Marionetka. Seria Elite King's Club. Tom 2. - Amo Jones | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Amo Jones
WYMIAR
6,75 MB
NAZWA PLIKU
Marionetka. Seria Elite King's Club. Tom 2..pdf
ISBN
9085049507618

OPIS

Drugi tom niebezpiecznie fascynującej serii Elite Kings Club!„Teraz jestem tylko zepsutą zabaweczką, nie da się mnie naprawić”.Madison Montgomery musi uciekać. Została zdradzona, upokorzona i poznała sekrety chłopaków z Elite Kings Club. Zostało jej bardzo mało czasu. Jeden zły krok, jedna zła decyzja mogą sprawić, że dziewczyna zniknie na zawsze.Pomoc przychodzi z niespodziewanej strony. Madison zdobywa fałszywe dokumenty i szybko opuszcza kraj. W ucieczce towarzyszy jej najlepsza przyjaciółka, która też nie ma nic do stracenia. Dziewczyny będą szukały bezpiecznego miejsca jak najdalej od „Królów”, a w szczególności od jednego z nich.Od tej chwili Madison będzie musiała uważać i stale oglądać się za siebie. Jednak czy podróż na koniec świata wystarczy? Jak długo będzie ignorować uczucie, które zrodziło się do bardzo złego chłopaka?Kontynuacja jednego z najbardziej mrocznych romansów z półki dark. Fascynująca, igrająca z zasadami moralnymi historia, której nie można odłożyć nawet na chwilę!__"Nieprzewidywalność, mrok, niebezpieczeństwo, tajemnice, perfekcja pod każdym względem. Amo jeszcze nigdy mnie nie zawiodła".– Birdy Rhodes"Czekałam na kontynuację tej serii jak oszalała, a teraz czekam na premierę trzeciego tomu. Jak to wytrzymać?"– "Niegrzeczne książki", Agata Wołosik-Wysocka"Głowa mi po prostu pęka, a i tak chce jeszcze i jeszcze więcej!"– Heather Barnes____O autorceAmo Jones to pełnoetatowa, bestsellerowa autorka z Nowej Zelandii, która pisze bezkompromisowe książki z tzw. pazurem i “bez hamulców”. Specjalizuje się w tytułach z półki dark romance. Prywatnie uwielbia długie spacery do winnicy. Mówi, że pisze tak, jak żyje: “Na granicy szaleństwa i z kieliszkiem wina w jednej ręce i swoimi zasadami moralnymi lub ich brakiem w drugiej”.

Madison Montgomery musi uciekać. Została zdradzona, upokorzona i poznała sekrety chłopaków z Elite Kings Club.

Jeden zły krok, jedna zła decyzja mogą sprawić, że dziewczyna zniknie na zawsze.Pomoc przychodzi z ... Drugi tom długo wyczekiwanej serii Elite Kings Club. Życie Madison jest w niebezpieczeństwie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI