Kos i Kalymnos. Travelbook. Wydanie 3

Kos i Kalymnos. Travelbook. Wydanie 3 - Katarzyna Rodacka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Rodacka
WYMIAR
9,98 MB
NAZWA PLIKU
Kos i Kalymnos. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
4597214351106

OPIS

Kos i Kalymnos coraz bardziej zyskują w oczach turystów. Ojczyzna ojca medycyny oszałamia imponującymi ruinami starożytnego Asklepiejonu. Jedna z największych agor antycznego świata to miejsce nieśpiesznych spacerów. Wybrzeża kuszą plażami i turkusową wodą, zaś wnętrze wyspy zachęca do zanurzenia się w atmosferze górskich wiosek. To raj dla wielbicieli starożytności, spokojnego wypoczynku i prawdziwej greckiej kuchni. Kalymnos ze wspaniałymi klifami stał się mekką dla miłośników wspinaczki skałkowej. Kos i Kalymnos potrafią uwieść każdego!świat mitów i greckich podaństarożytne i bizantyjskie ruinywyspa Hipokratesawspaniałe klify wybrzeżasłońce, góry i plaże

Należy do gatunków: przewodniki i mapy, przewodniki, Europa, Grecja. Książka Kos i Kalymnos liczy 160 stron.

Jedna z największych agor antycznego świata to miejsce nieśpiesznych spacerów. Wybrzeża kuszą plażami i turkusową wodą ... Kos i Kalymnos coraz bardziej zyskują w oczach turystów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI