Europa jesienią. Cykl Pęknięta Europa. Tom 1 (książka audio)

Europa jesienią. Cykl Pęknięta Europa. Tom 1 (książka audio) - Dave Hutchinson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dave Hutchinson
WYMIAR
7,58 MB
NAZWA PLIKU
Europa jesienią. Cykl Pęknięta Europa. Tom 1 (książka audio).pdf
ISBN
8794478619651

OPIS

Najlepsza powieść SF 2016 roku według British Science Fiction Association.Zjednoczona Europa należy już do przeszłości. W następstwie kryzysów gospodarczych i niszczycielskiej pandemii rozsypała się jak puzzle i wciąż się dzieli. Powstają coraz mniejsze państwa i quasi-państewka. Niepodległość ogłaszają nawet linie kolejowe, rezerwaty przyrody i statki wycieczkowe.W tym raju szpiegów i przemytników swego miejsca na ziemi szuka Rudi, kucharz z krakowskiej restauracji. Zwerbowany przez tajemniczą organizację odbywa szkolenie wywiadowcze i wkrótce zostaje jej tajnym kurierem. Krąży po kontynencie, wymykając się jawnym oraz tajnym służbom, i z zadania na zadanie zaczyna sobie uświadamiać, że za spiskami i kontrspiskami, w których uczestniczy, za sporami, które toczą kraje Europy, mogą stać postaci z zupełnie innej rzeczywistości…Cykl „Pęknięta Europa”: Europa zimą, Europa o północy, Europa jesienią.Czyta: Filip Kosior

Najlepsza powieść SF 2016 roku według British Science Fiction Association. Zjednoczona Europa należy już do przeszłości.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Trzeci tom cyklu "Pęknięta Europa".

POWIĄZANE KSIĄŻKI