Okolice Krakowa (wydanie hiszpańskie)

Okolice Krakowa (wydanie hiszpańskie) - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,80 MB
NAZWA PLIKU
Okolice Krakowa (wydanie hiszpańskie).pdf
ISBN
7104124253873

OPIS

Kieszonkowy przewodnik po najatrakcyjniejszych i najbardziej interesujących obiektach znajdujących się w bliższych i dalszych okolicach Krakowa oraz najpiękniejszych miejscach w Małopolsce. Przewodnik przedstawia Oświęcim wraz z Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau, Wieliczkę, Bochnię, Wadowice, Kalwarię Zebrzydowską, Szczawnicę i Pieniny, Zakopane i Tatry oraz Ojcowski Park Narodowy. Bogato ilustrowany, zawiera dużo kolorowych zdjęć, mapy i schematy.

HISZPAŃSKA - 7899606796 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-05-20 - cena 23,35 zł Kieszonkowy przewodnik po najatrakcyjnieszych i najbardziej interesujących obiektach znajdujących się w bliższych i dalszych okolicach Krakowa oraz najpiękniejszych miejscach w Małopolsce.

Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Okolice Krakowa (wydanie hiszpańskie) Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI