Obsesja. Saga braci Steelów. Tom 2

Obsesja. Saga braci Steelów. Tom 2 - Helen Hardt | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helen Hardt
WYMIAR
11,66 MB
NAZWA PLIKU
Obsesja. Saga braci Steelów. Tom 2.pdf
ISBN
3645226960702

OPIS

Jade Roberts darzy Talona Steela poważnym uczuciem i bardziej niż kiedykolwiek jest zdecydowana pomóc mu uporać się z demonami przeszłości. Kontynuuje swoje dochodzenie w sprawie Steelów… i nieświadomie przyciąga niebezpiecznych wrogów z ich owianej tajemnicą przeszłości.Talon głęboko kocha Jade i pragnie zdobyć ją na zawsze. Konfrontuje się więc ze swoimi najpoważniejszymi lękami i odsłania wciąż świeże rany, próbując je zaleczyć. Kroczy drogą śliską i zdradziecką, ale jeśli na niej wytrwa, w końcu będzie wart miłości Jade.Ogień namiętności między nimi wciąż płonie, ale z mroku wyłaniają się dawni wrogowie Talona. Oboje, i Jade, i Talon nie są bezpieczni…

Tropem demonów przeszłości. „ - Nigdy nie będę cię naciskać, żebyś powiedział mi cokolwiek, jeżeli nie będziesz na to gotów - powiedziała.

Tom 2. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Obsesja Saga Braci Steelów Tom 2 - Helen Hardt Książka romantyczna już od 23,01 zł - od 23,01 zł, porównanie cen w 21 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI