Chaos. Seria Święci grzesznicy

Chaos. Seria Święci grzesznicy - L. J. Shen | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
L. J. Shen
WYMIAR
9,82 MB
NAZWA PLIKU
Chaos. Seria Święci grzesznicy.pdf
ISBN
5961958539435

OPIS

RosiePodobno życie to piękne kłamstwo, a śmierć jest bolesną prawdą. Zgadzam się z tym.Nikt nigdy nie sprawił, że poczułam się tak żywa, poza facetem, który nieustannie przypomina, że mój zegar tyka.On jest moim błyszczącym, zakazanym owocem.Uderzającym błędem, przeciwieństwem mojej dosadności, bezwstydności i szczerości.Jest również byłym chłopakiem mojej siostry.Ale zanim mnie osądzicie, powinniście wiedzieć jedno:Ja pierwsza go zobaczyłam. Pierwsza zapragnęłam. Pierwsza pokochałam.Jedenaście lat później wkroczył do mojego życia i zażądał drugiej szansy.Dean Cole chce być moim jeźdźcem miedzianym. Mój rycerz w lśniącej zbroi w końcu się zjawił. Oby nie za późno.DeanPodobno najjaśniejsze gwiazdy gasną najszybciej. Zgadzam się z tym.Ona sprawia, że moje myśli płoną.Jest wyszczekana, złośliwa i ma wielkie serce.W świecie, w którym wszystko jest nijakie, ona świeci niczym Syriusz.Jedenaście lat temu los nas rozdzielił.Ale niech tylko spróbuje zrobić to ponownie.Dobranie się do niej nie będzie łatwe, nie bez powodu jednak nazywają mnie Szatanem.Rosie LeBlanc jeszcze zobaczy, jaki jestem waleczny.A zdobycie jej będzie moim najsłodszym zwycięstwem.

Tom 1. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Saga "Święci grzesznicy" no cóż święci to oni nie są, ale grzesznicy stuprocentowi.

Shen, czytelniczki mają okazję spotkać mężczyzn, którym daleko do łagodnych, romantycznych czy potulnych. Raczej grzeszni niż święci, ale zarazem raczej dojrzali, niż nastoletni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI