Zakopane i Tatry (wydanie angielskie)

Zakopane i Tatry (wydanie angielskie) - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,32 MB
NAZWA PLIKU
Zakopane i Tatry (wydanie angielskie).pdf
ISBN
7548742387427

OPIS

Kieszonkowy przewodnik po zabytkach i atrakcjach Zakopanego oraz najpiękniejszych miejscach Tatr. Bogato ilustrowany, zawiera dużo kolorowych zdjęć, mapy i profile wysokościowe oraz propozycje wycieczek. Pierwsza część przewodnika, poświęcona Zakopanemu, przedstawia m.in. jego historię, folklor, kulturę i architekturę oraz opis najciekawszych miejsc i atrakcji, podzielony na cztery rozdziały: Krupówki, Wokół Krupówek, Stare Zakopane i Poza centrum. Druga część przewodnika przedstawia propozycje kilkunastu najpopularniejszych i najciekawszych wycieczek w Tatry. Ponadto, na końcu przewodnika, znajduje się informator turystyczny zawierający zestawienie telefonów alarmowych oraz wykaz ważnych służ, instytucji i placówek wraz z numerami telefonów, a także wykaz kościołów i kaplic z opisywanego regionu, z podanymi godzinami niedzielnych i świątecznych mszy świętych.Do przewodnika dołączona jest dwustronna mapa, zawierająca planZakopanego w skali 1:16 000 oraz mapę Tatr w skali 1:60 000.

angielska - GAUSS - za 8.50 zł z rabatem - edugaleria.pl Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

angielska - GAUSS - za 8.50 zł z rabatem - edugaleria.pl Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI