Z lotu ptaka. Bydgoszcz na fotografii lotniczej 1911-1945

Z lotu ptaka. Bydgoszcz na fotografii lotniczej 1911-1945 - Krzysztof Drozdowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Drozdowski
WYMIAR
7,34 MB
NAZWA PLIKU
Z lotu ptaka. Bydgoszcz na fotografii lotniczej 1911-1945.pdf
ISBN
1106743455129

OPIS

Kolejna publikacja przygotowana przez młodego, ale już mającego pokaźny dorobek bydgoskiego pasjonata historii Krzysztofa Drozdowskiego. Autor kolejny raz podjął się opracowania tematu, który do tej pory nie znalazł uznania w środowisku akademickim. Zebrał ponad 50 zdjęć lotniczych do tej pory nieznanych i nie publikowanych. Wiele z nich autor odnalazł podczas żmudnej kwerendy archiwalnej, kilkanaście udostępnili prywatni kolekcjonerzy. Książka została podzielona na 5 rozdziałów, co nie tylko ułatwia opis okoliczności wykonania prezentowanych zdjęć, ale pozwala na także na chronologiczne postrzeganie zmian urbanistycznych w Bydgoszczy.Do książki dołączona została płyta CD zawierająca wszystkie opublikowane zdjęcia.

Autor kolejny raz podjął się opracowania tematu, który do tej pory nie znalazł uznania w środowisku akademickim. Z lotu ptaka Bydgoszcz na fotografii lotniczej w latach 1911-1945. Agencja Wydawnicza CB.

Czy w albumie jest jakieś szczególne zdjęcie - Twoim zdaniem - najciekawsze? Trudno wybrać jedno zdjęcie. Każde z nich jest inne i przedstawia inny fragment naszego miasta w różnych okresach. Publikacja albumowa "Z lotu ptaka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI