Okolice Krakowa (wydanie polskie)

Okolice Krakowa (wydanie polskie) - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,45 MB
NAZWA PLIKU
Okolice Krakowa (wydanie polskie).pdf
ISBN
3280215784279

OPIS

Kieszonkowy przewodnik po najatrakcyjniejszych i najbardziej interesujących obiektach znajdujących się w bliższych i dalszych okolicach Krakowa oraz najpiękniejszych miejscach w Małopolsce. Przewodnik przedstawia Oświęcim wraz z Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau, Wieliczkę, Bochnię, Wadowice, Kalwarię Zebrzydowską, Szczawnicę i Pieniny, Zakopane i Tatry oraz Ojcowski Park Narodowy. Bogato ilustrowany, zawiera dużo kolorowych zdjęć, mapy i schematy.

Jest idealny miejscem dla miłośników historii i przyrody. Kup teraz na Allegro.pl za 27,37 zł - przewodnik Kraków i okolice Bezdroża z miasta Łódź. Stan: nowy.

4432A (czyli wigowski Pas 44 Słup 32 A) i 4432B (Pas 44 Słup 32 B). Wydanie prawdopodobnie ostatnie (styczeń 1945 roku) OKOLICE KRAKOWA .

POWIĄZANE KSIĄŻKI