Zacznij od siły. Kultowy poradnik treningu ze sztangą

Zacznij od siły. Kultowy poradnik treningu ze sztangą - Mark Rippetoe | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark Rippetoe
WYMIAR
9,74 MB
NAZWA PLIKU
Zacznij od siły. Kultowy poradnik treningu ze sztangą.pdf
ISBN
2196037606808

OPIS

Książka Marka Rippetoe’a to poradnik, który udowadnia, że siła fizyczna nadal jest jedną z najważniejszych rzeczy w sporcie. Autor przedstawia prosty, logiczny, praktyczny i przede wszystkim kompleksowy program ćwiczeń ze sztangą, który na zawsze odmieni twoje podejście do treningu siłowego. Choć książka skierowana jest głównie do młodych sportowców, ze wskazówek w niej zawartych mogą skorzystać również osoby trenujące rekreacyjnie, bez względu na kondycję fizyczną, płeć czy wiek. Każde ćwiczenie opisano krok po kroku, przedstawiając różne aspekty pracy ze sztangą, po to, by pomóc ci zbudować prawdziwą tężyznę.„Stres–regeneracja–adaptacja”. Ta prosta zasada, proponowana przez autora Zacznij od siły, sprawi, że na pewno osiągniesz sportowe wyżyny i znacząco poprawisz jakość swojego życia.

Chociaż tytuł nawiązuje bezpośrednio do aspektu budowania siły, to w gruncie rzeczy autor poświęcil tę książkę technice pracy ze sztangą. Książka "Zacznij Od Siły Kultowy Poradnik Treningu Ze Sztangą" Mark Rippetoe nie ma jeszcze dodanej recenzji. Informacje o wydawnictwie Galaktyka Wydawnictwo Galaktyka - wydawca książek specjalistycznych dla lekarzy weterynarii oraz książek poradnikowo-hobbystycznych dla szerokiego kręgu Czytelników. Książka Zacznij od siły.

Autor przedstawia prosty, logiczny, praktyczny i przede wszystkim kompleksowy program ćwiczeń ze sztangą, który na zawsze odmieni twoje podejście do treningu siłowego. Choć książka skierowana jest głównie do młodych sportowców, ze wskazówek w niej ... Kultowy poradnik treningu ze sztangą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI