Słup ognia (nowe wydanie)

Słup ognia (nowe wydanie) - Ken Follett | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ken Follett
WYMIAR
3,78 MB
NAZWA PLIKU
Słup ognia (nowe wydanie).pdf
ISBN
1902880945387

OPIS

38 MILIONÓW CZYTELNIKÓW NIE MOŻE SIĘ MYLIĆ!A tylu sięgnęło poFilary Ziemi oraz Świat Bez Końcai zakochało się w historii osób zaangażowanych w budowę katedry i mostu w Kingsbridge.Słup ognia to niezwykle wciągająca historia, w której pobrzmiewają echa dwóch wcześniejszych tomów najpopularniejszej sagi autorstwa Kena Folletta.Boże Narodzenie 1558. Młody Ned Willard po rocznej nieobecności wraca do domu w Kingsbridge i odkrywa, że wszystko poza majestatycznie górującą nad miastem katedrą się zmieniło. Jego ukochana Margery ma zostać wydana za mąż, a na rynku miasta znów zapłoną stosy. Zresztą obłęd krwawych prześladowań na tle religijnym ogarnia już całą Europę – od Edynburga, przez Sewillę, Antwerpię i Genewę, aż po Paryż.Ned Willard, wciąż zakochany w należącej do wrogiego mu obozu Margery, ufa nowej królowej, Elżbiecie, która przed objęciem tronu obiecała, że za jej panowania nikt nie zginie z powodu swoich przekonań. I służy jej z oddaniem, wykonując tajne misje w różnych miejscach Europy.Niestety, ludzi takich jak on, wierzących w tolerancję i możliwość kompromisu między katolikami i protestantami, czeka walka na śmierć i życie z tymi, dla których starcie tych dwóch religii staje się okazją do zdobycia wpływów. Bo tak naprawdę nie chodzi o wyznanie, lecz o władzę.PASJONUJĄCA POWIEŚĆ, W KTÓREJ KEN FOLLETT ŁĄCZY SWOJE DWA ULUBIONE TEMATY – HISTORIĘ I DZIAŁALNOŚĆ TAJNYCH SŁUŻB.Follett to prawdziwy mistrz pióra!„The Washington Post”Imponująca powieść, od której nie można się oderwać... Jest tu morderstwo, podpalenie, zdrada, tortury, miłość i pożądanie.„The New York Daily News”

SŁUP OGNIA. Pasjonująca powieść, w której Ken Follett łączy swoje dwa ulubione tematy - historię i ... "BYSTRZAK" sklep z zabawkai edukacyjnymi.

Filary Ziemi. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Słup ognia autorstwa Follett Ken , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 34,13 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI