Spadkobierca

Spadkobierca - Susan Anne Mason | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Susan Anne Mason
WYMIAR
3,39 MB
NAZWA PLIKU
Spadkobierca.pdf
ISBN
1460546215880

OPIS

Czy podbój świata pozbawi go wszystkiego, co jest mu najdroższe?Kiedy chłopiec stajenny Nolan Price dowiaduje się od swojej umierającej matki, że jest synem lorda Stainsby, czuje, że jego plany na przyszłość właśnie legły w gruzach. Gdy zostanie już oficjalnie dziedzicem majątku i tytułu, nie będzie mógł poślubić Hannah Burnham – dziewczyny z niskich sfer.Nolan nie chce rezygnować z ukochanej i planuje ożenić się z nią potajemnie. Ucząc się jednak zwyczajów panujących w arystokratycznym świecie, dostrzega, że uwiązł pomiędzy marzeniami o jutrze a surowymi wymaganiami lorda.Los rozdziela zakochanych na każdym zakręcie, a szczęśliwe rozwiązanie problemów coraz bardziej się oddala. I chyba tylko cud może połączyć ich na nowo.

rozliczeń wynagrodzeń autorskich z tytułu korzystania z utworów muzycznych i słowno-muzycznych (m.in. wyciąg z operacji księgowych na koncie, wyliczone tantiemy do wypłaty, zarezerwowane ... Trudno o odpisy.

Możemy wyróżnić cztery grupy spadkobierców ustawowych. Warto pamiętać, że spadkobiercy należący do grupy dalszej będą dziedziczyć dopiero wówczas, gdy nie ma spadkobierców należących do grupy bliższej. Gdy nie znamy adresu spadkobiercy ustawowego lub testamentowego sąd winien wezwać tych spadkobierców za pomocą ogłoszenia w piśmie poczytnym na obszarze całego kraju (art.

POWIĄZANE KSIĄŻKI