Rodzina. Cykl Fallen Crest. Tom 2

Rodzina. Cykl Fallen Crest. Tom 2 - Tijan Meyer | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tijan Meyer
WYMIAR
5,10 MB
NAZWA PLIKU
Rodzina. Cykl Fallen Crest. Tom 2.pdf
ISBN
3343729156034

OPIS

Druga część jednej z najpopularniejszych serii New Adult na świecieSamantha i Mason są w sobie szaleńczo zakochani. Wydaje się, że nic nie stanie na drodze ich miłości, jednak pojawia się problem, bo nie wszyscy akceptują ten związek.Matka Samanthy to typ kobiety, która nie powstrzyma się przed niczym, aby osiągnąć to, czego pragnie. Analise robi wszystko, by rozdzielić parę. Dopuszcza się nawet szantażu i stawia Sam ultimatum.Kiedy wspomnienia z przeszłości wracają do niej z pełną siłą, dziewczyna musi znaleźć w sobie dość odwagi, by sprzeciwić się matce. Jeśli się zawaha, przyszłość Masona będzie przesądzona.Czy Mason będzie walczył o ich miłość? Czy Samantha znajdzie w Fallen Crest kochającą rodzinę, jakiej nigdy nie miała?__Tijan pisze z sercem i zrozumieniem. – Debra Anastasia, autor bestsellerowej Poughkeepsie series__O autorceTijan swoją karierę z pisarstwem rozpoczęła stosunkowo późno. Jednak nie przeszkadza jej to tworzyć powieści, które kochają czytelniczki na całym świecie. Jest bestsellerową autorką „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Pisze przede wszystkim romanse, zarówno serie, jak i standalone’y. Prywatnie jest właścicielką cocker spaniela, którego kocha ponad wszystko, partnerką mężczyzny, od którego jest absolutnie uzależniona i pióroholiczką – ma niepohamowany apetyt na pisarstwo! Doskonale się składa, bo jej książki to must-read.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Pakiet Fallen Crest. Tom 1-7: Akademia, Rodzina, Szkoła, Próba, Uniwersytet, Dom, Na zawsze Akademia.

Zarys fabuły. Cała historia rozpoczyna się od tego, że rodzice Sam postanawiają się rozwieść. Cykl książek Fallen Crest Cykl książek Fallen Crest.

POWIĄZANE KSIĄŻKI