Pielęgnacja skóry przez cztery pory roku. Azjatyckie inspiracje

Pielęgnacja skóry przez cztery pory roku. Azjatyckie inspiracje - Barbara Kwiatkowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Kwiatkowska
WYMIAR
9,62 MB
NAZWA PLIKU
Pielęgnacja skóry przez cztery pory roku. Azjatyckie inspiracje.pdf
ISBN
7301442720560

OPIS

Znasz już podstawy azjatyckiej pielęgnacji i wiesz, czego potrzebuje twoja skóra? Pora pójść krok dalej! Barbara Kwiatkowska, autorka bestsellera Skóra. Azjatycka pielęgnacja po polsku w swojej nowej książce pokaże ci, jak dbać o cerę w zależności od zmieniających się pór roku. Z tej książki dowiesz się:· jak wykorzystać nasz klimat, aby w harmonii z naturą zaspokajać potrzeby swojej skóry· jak chronić swoją skórę przed mrozem i słońcem· kiedy jest najlepszy czas na kuracje odżywcze i nawilżające· jak dostosować pielęgnację skóry do sezonowego rytmu życiaZainspiruj się azjatyckimi rytuałami i dostosuj swój plan pielęgnacji do czterech pór roku.Wykorzystaj potencjał, jaki daje nam nasz klimat i ciesz się piękną cerą przez cały rok.Bo zdrowa, promienna skóra nigdy nie jest dziełem przypadku!

Azjatycka pielęgnacja po polsku", która stanowi uzupełnienie pierwszej pozycji. Czy pierwsza publikacja wymagała uzupełnienia? Co znalazłam w najnowszym poradniku pt.

Azjatyckie inspiracje. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Pielęgnacja Skóry Przez Cztery Pory Roku Azjatyckie Inspiracje - Barbara Kwiatkowska już od 24,95 zł - od 24,95 zł, porównanie cen w 37 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI