Papierowe pieniądze

Papierowe pieniądze - Ken Follett | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ken Follett
WYMIAR
6,72 MB
NAZWA PLIKU
Papierowe pieniądze.pdf
ISBN
9577708625900

OPIS

JEDEN DZIEŃ.11 GODZIN – 11 ROZDZIAŁÓW.JEDNA REDAKCJA – TYSIĄC HISTORII.WŚRÓD NICH – TE NAJWAŻNIEJSZE, TE, KTÓRE MOGĄ STAĆ SIĘ SENSACJĄ DNIA.A TAKŻE ZŁAMAĆ KILKA POLITYCZNYCH KARIER I WYCZYŚCIĆ Z KONTA KILKA ZER.Tim Fitzpeterson, wiceminister, powinien lepiej dobierać sobie kochanki. Urocza rudowłosa nieznajoma jest bardzo piękna, ale niestety – podstawiona. Miejscowy gangster planuje skok na furgonetkę przewożącą banknoty przeznaczone do zniszczenia. Bogaty inwestor, Felix Laski, będzie musiał wybierać między kłopotami osobistymi a biznesowymi. A młody reporter „Evening Post”, Kevin Hart, stanie przed łamigłówką, która może przynieść mu pierwszą stronę… albo kosztować karierę. Wszystko kręci się wokół kosztów… I wielkiego przekrętu, za który komuś przyjdzie słono zapłacić.Wartka akcja i jej niespodziewane zwroty. Seks, pieniądze i gangsterka.

Przed przyjęciem banknotu który wzbudza w nas podejrzenia, zapoznajmy się z podstawowymi zabezpieczeniami. ☞ Ebook - epub, mobi. Papierowe pieniądze - Ken Follett.

Jeżeli nie chcemy aby w nasze ręce trafił nieporządny banknot warto zapoznać się z kilkoma radami dotyczącymi zachowania ostrożności w transakcjach. Przed przyjęciem banknotu który wzbudza w nas podejrzenia, zapoznajmy się z podstawowymi zabezpieczeniami. ☞ Ebook - epub, mobi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI