Nie wiem, jak ona to robi

Nie wiem, jak ona to robi - Allison Pearson | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Allison Pearson
WYMIAR
3,67 MB
NAZWA PLIKU
Nie wiem, jak ona to robi.pdf
ISBN
6292147396949

OPIS

Kultowa powieść dla kobiet!Zekranizowana z Sarah Jessicą Parker, Olivią Munn i Pierce’em Brosnanem.Zabawny dziennik Kate Reddy, czyli „inteligentnej Bridget Jones, której marzenia się spełniły” ¬– młodej kobiety zamiast kalorii liczącej minuty, rozpaczliwie usiłującej pogodzić pracę na eksponowanym stanowisku w wielkiej korporacji z rolą matki i żony. Perfekcjonistka Kate wysoko postawiła sobie poprzeczkę – i często musi udawać, że panuje nad sytuacją, choć tak naprawdę przychodzi jej to z coraz większym trudem. Mimo że dwoi się i troi, coraz bardziej traci kontakt z dziećmi i oddala się od męża. W końcu musi przyznać, że na dłuższą metę tak się nie da, że musi coś zmienić w swoim życiu. Ale co? Rola kury domowej jej przecież nie odpowiada...Alison Pearson ma naturalny talent komediowy!„Metro”

Zabawny dziennik Kate Reddy, czyli „inteligentnej Brid... "Nie wiem, jak ona to robi" autorstwa Allison Pearson to książka, która wywołuje emocje. A wszystko dlatego, że wiele kobiet - pracownic i matek może identyfikować się z postacią głównej bohaterki, przeżywając podobne problemy i rozterki.

Przeczytaj recenzję Nie wiem, jak ona to robi. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Nie polecam ,,Nie wiem jak ona to robi''.

POWIĄZANE KSIĄŻKI