Życie w biegu. O ludziach, miejscach, literaturze, piłce nożnej, maratonach i całej reszcie (książka z autografem)

Życie w biegu. O ludziach, miejscach, literaturze, piłce nożnej, maratonach i całej reszcie (książka z autografem) - Janusz Drzewucki | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janusz Drzewucki
WYMIAR
8,66 MB
NAZWA PLIKU
Życie w biegu. O ludziach, miejscach, literaturze, piłce nożnej, maratonach i całej reszcie (książka z autografem).pdf
ISBN
7922952522788

OPIS

Haruki Murakami pisze i biega. I jest już w okolicy literackiej Nagrody Nobla.Janusz Drzewucki ruszył za nim w pogoń. I przez rok spisywał dzień po dniu to, jak i gdzie biegał, co wtedy myślał i jak pielęgnował swoje pasje. A te pasje to literatura, ze szczególnym uwzględnieniem poezji, sport - głównie portugalska piłka nożna, życie towarzyskie, a zwłaszcza literackie.Czyta się to świetnie, bo to facet, który dużo wie i dużo widzi. I potrafi pisać!Leszek Bugajski

Kazimiery Iłłakowiczówny, przyznawaną za najlepszy poetycki książkowy ... Janusz Drzewucki - poeta, wybitny krytyk literacki, dziennikarz i wydawca, w swoim dzienniku pt.: "Życie w biegu: o ludziach, miejscach, literaturze, piłce nożnej, maratonach i całej reszcie", pisze: "Dzięki bieganiu poprawiło się moje samopoczucie. Życie w biegu o ludziach miejscach literaturze piłce nożnej maratonach i całej reszcie. Haruki Murakami pisze i biega.

Janusz Drzewucki ruszył za nim w pogoń. I przez rok spisywał dzień po dniu to, jak i gdzie biegał, co wtedy myślał i jak pielęgnował swoje pasje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI