Poradnik pszczelarza. Krok po kroku

Poradnik pszczelarza. Krok po kroku - Henri Clement | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Henri Clement
WYMIAR
6,52 MB
NAZWA PLIKU
Poradnik pszczelarza. Krok po kroku.pdf
ISBN
8784470632599

OPIS

Ta doskonale zilustrowana książka prezentuje podstawowe zabiegi pszczelarskie.Czynność po czynności, zdjęcie po zdjęciu - wszystkie wiadomości przedstawione są w sposób jasny i przejrzysty, zrozumiały dla każdego.Utrzymanie pszczelich rodzin jest w zasięgu możliwości każdego, kto chce mieć swój własny miód. Trzeba tylko posiadać odpowiedni teren na pasieczysko i ni być uczulonym na jad pszczeli. Działalność taka daje wiele satysfakcji.

Czynność po czynności, zdjęcie po zdjęciu - wszystkie wiadomości przedstawione są w sposób jasny i zrozumiały dla każdego. Książka „Poradnik pszczelarza krok po kroku" Autor Henri Clement Opis: Ta doskonale zilustrowana książka prezentuje podstawowe zabiegi pszczelarskie. Z książki dowiesz się: - Co trzeba wiedzieć o pszczołach - Jak funkcjonuje pszczela rodzina - Gdzie ustawić ule - Na czym polega miodobranie - Co to jest odwirowanie miodu - Gdzie ustawić ule - Na czym […] €11.60 - To doskonale zilustrowana książka prezentuje podstawowe zabiegi pszczelarskie.

PORADNIK PSZCZELARZA - DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ZAWODOWCÓW. Autor: Henri Clement Wydawca: DELTA Stron: 96 ... Książka Poradnik pszczelarza autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI