Kostnica

Kostnica - Graham Masterton | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Graham Masterton
WYMIAR
3,22 MB
NAZWA PLIKU
Kostnica.pdf
ISBN
4938326358678

OPIS

Do San Francisco przyjeżdża indiański szaman, który podejmuje wyzwanie demonów.Któregoś dnia do wydziału sanitarno-epidemiologicznego w San Francisco przychodzi pewien staruszek i skarży się, że jego dom… oddycha. Wkrótce do szpitala trafia młody mężczyzna, który oddycha w ten sam dziwny sposób, i jeszcze inny mężczyzna, który został nieludzko okaleczony.Jane Torresino, dziewczyna pracująca w księgarni, nabiera przekonania, że wszystkie te dramatyczne wydarzenia mają związek z pewną indiańską legendą. Akcja nabiera tempa, gdy do San Francisco przyjeżdża indiański szaman i podejmuje wyzwanie demonów.

Już po pierwszym rozdziale wiadomo, że kolejny raz mamy do czynienia z bardzo dobrą powieścią grozy. Oczywiście znów ze świetnym pomysłem autora. To tymczasowa kostnica.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Symulator rzutów kośćmi zapisujący wyniki. Wpisz formułę rzutu i kliknij „Rzucaj" rzuty zalogowanych użytkowniów są zapisane w bazie danych kostnica (język polski): Wszystko o: kostnica - wiadomości i informacje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI