Elmer i zagubiony miś

Elmer i zagubiony miś - David McKee | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David McKee
WYMIAR
3,18 MB
NAZWA PLIKU
Elmer i zagubiony miś.pdf
ISBN
6409603963169

OPIS

Słoniątko zgubiło swoją ukochaną przytulankę. Elmer wie, jakie to ważne zasypiać ze swoją maskotką i postanawia pomóc słoniątku i jego mamie w odnalezieniu misia.Elmer to słoń, do którego wszyscy przychodzą po radę. Zawsze podejmuje inicjatywę i potrafi zmotywować innych do działania. Jest dowcipny, cierpliwy, ma naturę badacza. Jego życiowe motto to: „sprawdźmy”, „poszukajmy”, „dowiedzmy się”.Umiejętności społeczne, pozycja w grupie i poczucie humoru – za to między innymi dzieci na całym świecie kochają Elmera.Książki o Elmerze zostały wysoko ocenione przez nauczycieli i bibliotekarzy biorących udział w seminariach promujących czytelnictwo jako cenna i pomocna seria wspierająca dobre emocje.Przetłumaczone na kilkadziesiąt języków, rozeszły się dotąd w niemal ośmiomilionowym nakładzie na całym świecie.

Elmer to słoń, do którego wszyscy przychodzą po radę. Zawsze podejmuje inicjatywę i potr autor david mckee tytuŁ elmer i zagubiony miŚ w.2018 wydawca papilon rok wydania 2018 format 242 x 275 mm oprawa oprawa twarda iloŚĆ stron 32 ean 9788327103314 znajdź podobne według klucza: david_mckee papilon elmer elmer_i miŚ (276394) Elmer i zagubiony miś (David McKee).

Przeczytaj recenzję Elmer i zagubiony miś. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Słoniątko zgubiło swoją ukochaną przytulankę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI