Egzekucja. Odrąbać łeb wielkiego szatana

Egzekucja. Odrąbać łeb wielkiego szatana - Tomasz Turowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Turowski
WYMIAR
11,44 MB
NAZWA PLIKU
Egzekucja. Odrąbać łeb wielkiego szatana.pdf
ISBN
3711242297936

OPIS

Bardzo bliska przyszłość – osłabiona Unia Europejska przeżywa kryzys, prezydent Stanów Zjednoczonych to nuworysz i biznesmen, z czym nie może pogodzić się wielu polityków, także w jego najbliższym kręgu. Jednym z największych zagrożeń są ataki terrorystyczne, można się ich spodziewać w każdym miejscu i o każdej porze. Abdul Aziz i Abdurrahman, szkoleniowcy islamistycznych terrorrystów, postanowili zwerbować młodych polskich Tatarów – Mustafę, Karima i Selima. Jaki jest ich cel? Ściąć głowę Wielkiemu Szatanowi. Wywiady: rosyjski, amerykański, polski, niemiecki i izraelski prowadzą nie do końca uczciwą grę, wymieniają się pojedynczymi informacjami, każdy myśli o sobie i liczy na osiągnięcie swoich celów. Do gry wkracza Paweł, emerytowany agent wywiadu. Czy wraz z członkami antyterrorystycznej jednostki likwidacyjnej Mosadu uda mu się powstrzymać terrorystów?

Odrąbać łeb wielkiego szatana - Turowski Tomasz , tylko w empik.com: 34,50 zł . Przeczytaj recenzję Egzekucja.

Odrąbać łeb wielkiego szatana" stwierdzam, że polscy agenci wywiadu są naprawdę uzdolnieni literacko, przynajmniej niektórzy. Obok świetnego Vincenta V.

POWIĄZANE KSIĄŻKI