Drogocenna ćma. Seria Tajemnice domu handlowego Sinclair

Drogocenna ćma. Seria Tajemnice domu handlowego Sinclair - Katherin Woodfine | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katherin Woodfine
WYMIAR
11,49 MB
NAZWA PLIKU
Drogocenna ćma. Seria Tajemnice domu handlowego Sinclair.pdf
ISBN
6762495698255

OPIS

Cały Londyn żyje zbliżającym się balem debiutantek, a Sophie i Lil znowu wplątują się w niebezpieczną przygodę. Panna Veronica Whiteley, debiutantka z wyższych sfer, zwraca się do nich z prośbą o odnalezienie skradzionej brylantowej broszki w kształcie ćmy. Broszka jest nie tylko bardzo kosztowna – brylant, z którego jest wykonana, kryje pewną tajemnicę. Na drodze Sophie po raz kolejny staje niebezpieczny i przyprawiający o dreszcze Baron.

Tom 1. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Kup w super cenie - Drogocenna ćma tajemnice domu handlowego sinclair - DWUKROPEK - za 27.99 zł z rabatem - edugaleria.pl Drogocenna ćma.

Panna Veronica Whiteley, debiutantka z wyższych sfer, zwraca się do nich z prośbą o odnalezienie skradzionej brylantowej broszki w kształcie ć Tajemnice domu handlowego Sinclair. Pozytywka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI