Chłopiec, który widział

Chłopiec, który widział - Simon Toyne | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Simon Toyne
WYMIAR
11,30 MB
NAZWA PLIKU
Chłopiec, który widział.pdf
ISBN
4588196606319

OPIS

SKOŃCZYĆ TO, CO ZOSTAŁO ZACZĘTETo słowa wypisane krwią obok ciała starego krawca z miasteczka Cordes, brutalnie zamordowanego w swojej pracowni. Przed śmiercią starzec zostawił tajemniczą wiadomość dla wnuczki Marie-Claude i jej synka, Leo. Wiadomość, która ściąga na nich wielkie niebezpieczeństwo. By ratować życie, muszą jak najszybciej uciekać. Przemierzają pół Francji i docierają do miejsca, w którym pozostały ślady mrocznej przeszłości Europy.Odosobniona zbrodnia w prowincjonalnym miasteczku staje się początkiem morderczego wyścigu, który może doprowadzić do odkrycia brzemiennej w skutki tajemnicy, sięgającej czasów II wojny światowej. Wszyscy, którzy mogliby ją poznać i ujawnić, giną z rąk potężnej i bezwzględnej organizacji. Tylko jeden człowiek może się jej przeciwstawić. Tylko Solomon Creed może zapobiec kolejnym morderstwom. Tylko on może uratować chłopca.

Wiadomość, która ściąga na nich wielkie niebezpieczeństwo. Chłopiec, który widział to drugi tom serii o Salomonie Creedzie. Tajemniczy i mroczny bohater, którego przeszłość nadal owiana jest tajemnicą powraca.

I zostawił coś jeszcze: wygłodniałe szczury. Tytułowy chłopiec, który widział to Leo, syn Marie-Claude i Jeana-Baptiste'a. Widzi rzeczy, o których inni ludzie nie mają pojęcia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI